پر انرژی پاکستان بزرگراه پاکستان بین الملل

پر: انرژی پاکستان بزرگراه پاکستان بین الملل پاکستان شورشی بلوچستان پاکستان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گلزنی سرباز تازه ، پیروزی تراکتور برابر استقلال خوزستان

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در نخستین هفته از مرحله برگشت لیگ برتر موفق شد حریف خود استقلال خوزستان را با شکست بدرقه کند.

گلزنی سرباز تازه ، پیروزی تراکتور برابر استقلال خوزستان

پیروزی تراکتور برابر استقلال خوزستان/ گلزنی سرباز جدید

عبارات مهم : سرباز

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در نخستین هفته از مرحله برگشت لیگ برتر موفق شد حریف خود استقلال خوزستان را با شکست بدرقه کند.

به گزارش مهر، تیم فوتبال تراکتورسازی در دیدار امروز خود برابر استقلال خوزستان موفق شد با سه گل حریفش را شکست بدهد.

در دیداری که در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر بین دو تیم استقلال خوزستان و تراکتورسازی در تبریز برگزار شد، شاگردان یحیی گل محمدی موفق شدند با ۳ گلی که در به ثمر رساندند این بازی را به سود خود خاتمه دهند.

در این دیدار ابتدا محمد ایرانپوریان در دقیقه ۲۷ از روی نقطه پنالتی دروازه تیم استقلال خوزستان را باز کرد و سپس امید عالیشاه در آخرین دقیقه نیمه اول، دومین گل را جهت تراکتورسازی به ثمر رساند. احسان پهلوان هم که به تازگی به عنوان بازیکن سرباز راهی تراکتورسازی شده است هست، در دقیقه ۹۳ گل سوم تیمش را وارد دروازه حریف کرد.

نکته حائز اهمیت این بازی در نیمه اول اخراج موسی کولیبالی در دقیقه ۴۴ بود که باعث شد شاگردان ویسی یک نیمه را ده نفره به کار خود ادامه دهند.

تیم استقلال خوزستان در دقیقه ۸۰ بازی نیز عالی ترین موقعیت خود را جهت رسیدن به گل از دست داد. در این دقیقه میثم دورقی یک ضربه پنالتی را از دست داد تا دست شاگردان ویسی از رسیدن به گل خالی بماند.

در آخر این بازی تراکتورسازی ۲۰ امتیازی شد و به وضعیتش در میانه جدول سر و سامان داد و استقلال اهواز ۱۴ امتیازی باقی ماند تاهمچنان در رده چهاردهم جدول قرار داشته باشد.

گلزنی سرباز تازه ، پیروزی تراکتور برابر استقلال خوزستان

واژه های کلیدی: سرباز | پیروزی | پیروزی | خوزستان | استقلال | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs